Aktualności Aktualności

Powrót

Apel o pomoc- szukamy "bliźniaka genetycznego"

Apel o pomoc- szukamy "bliźniaka genetycznego"

Apel o pomoc- szukamy "bliźniaka genetycznego"

 

Nikt nie zapowiada tragedii w naszym życiu. Nikt nas nie ostrzega, nikt nie powie jak się przygotować, ani co robić, gdy już ona nastanie. Dramatyczna sytuacja spotkała jednego z nas, naszego kolegę i przyjaciela Pana Henryka Piekarskiego, który przepracował 36 lat w Nadleśnictwie Kliniska poświęcając wiele godzin swojego życia, także w niedziele i święta broniąc naszych polskich lasów przed pożarami.

 

Białaczka jest nowotworem złośliwym powstałym wskutek patologicznego rozrostu komórek układu krwiotwórczego obecnych przede wszystkim w szpiku kostnym oraz w węzłach chłonnych. Taka sytuacja może dotknąć każdego z Nas.

Kierujemy ten apel do Braci Leśnej, wszystkich pracowników Lasów Państwowych i ich rodzin. Do wszystkich ludzi dobrej woli.

 

Obecnie Panu Henrykowi potrzebny jest „bliźniak genetyczny”.  Wystarczy poświęcić kilka minut, bez wychodzenia z domu, aby zarejestrować się na stronie www.dkms.pl

Na Państwa adres zamieszkania zostanie wysłany pakiet rejestracyjny. To nic nie kosztuje, a może uratować życie Jednego z Nas.

Prosimy o rejestrację.

Im więcej potencjalnych dawców, tym więcej szans na życie dla chorych na nowotwory krwi, w tym dla Naszego wieloletniego pracownika, Pana Henryka Piekarskiego.

 

Dobro zawsze wraca.

Darz Bór!


Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

noclegi pogorzelica