Wydawca treści Wydawca treści

RODO

 

Inspektor Ochrony Danych :

Karolina Kaczmarek

e-mail: rodo@szczecin.lasv.gov.pl

tel.: 91 432 87 12

 

Zastępca Inspektora Ochrony Danych :

Grzegorz Makowski

e-mail: rodo@szczecin.lasy.gov.pl

tel.: 692471113

 
 
Poniżej zamieszczamy politykę prywatności (do pobrania w formacie PDF).

Materiały do pobrania


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora RDLP w Szczecinie.

Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora RDLP w Szczecinie.

W upalną sobotę 25 czerwca na terenie Ośrodka Strzeleckiego im. J. Flaszy w Pucicach odbyła się kolejna edycja Zawodów Strzeleckich o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie.

W zawodach udział wzięło 40 zawodników z 15 jednostek.

Zawody oficjalnie otworzył nadleśniczy Nadleśnictwa Kliniska, następnie poczet flagowy przy akompaniamencie hymnu leśników, przystąpił do wciągnięcia flagi Lasów Państwowych na maszt, którą na zakończenie zawodów ściągnęła zwycięska drużyna.

Następnie po krótkim przypomnieniu zasad bezpieczeństwa przez sędziego głównego zawodów Jacka Brzdęk, część oficjalna dobiegła końca. Nadszedł czas sportowej rywalizacji - strzelcy tym razem mierzyli swoje siły w pięcioboju myśliwskim z nową konkurencją - myśliwską osią praktyczną, która zastąpiła konkurencję bażanta oraz zająca. Emocje podgrzewane były nie tylko przez upalną tego dnia pogodę, ale także dzięki szybko zapełniającej się  tablicy wyników.

 

Po paru godzinach zmagań, wyłonieni zostali najlepsi strzelcy:

Bartosz Tomczak – pierwsze miejsce indywidualnie z wynikiem 439/500

Adrian Kocoń – drugie miejsce indywidualnie z wynikiem 438/500

Waldemar Szpila – trzecie miejsce indywidualnie z wynikiem 424/500

 

Nadleśnictwo  Bogdaniec w składzie: Adrian Kocoń, Jan Jankowski, Maciej Łukieńczuk  - pierwsze miejsce drużynowo

Nadleśnictwo Strzelce Krajeńskie w składzie: Waldemar Szpila, Wojciech Szpalik, Jarek Jacek Brzostowski - drugie miejsce drużynowo

Nadleśnictwo Rzepin w składzie: Bartosz Tomczak, Marek Małecki, Piotr Brzózka - trzecie miejsce drużynowo

 

Katarzyna Kośka  – najlepszy wynik w konkurencji dian

Żołędziowski Piotr – najlepszy wynik w kuli