Wydawca treści Wydawca treści

RODO

 

Inspektor Ochrony Danych :

Karolina Kaczmarek

e-mail: rodo@szczecin.lasv.gov.pl

tel.: 91 432 87 12

 

Zastępca Inspektora Ochrony Danych :

Grzegorz Makowski

e-mail: rodo@szczecin.lasy.gov.pl

tel.: 692471113

 
 
Poniżej zamieszczamy politykę prywatności (do pobrania w formacie PDF).

Materiały do pobrania


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Sprzątanie lasu

Sprzątanie lasu

W dniu 26.10.2019 r odbyła się akcja sprzątania lasu zainicjowana przez Radę Osiedla Załom-Kasztanowe. W akcji licznie udział wzięli mieszkańcy ww. osiedla wraz pracownikami nadleśnictwa.
Sprzątanie odbywało się na terenach leśnych zlokalizowanych w okolicy osiedla.

 Cała akcja miała charakter rodzinny, edukacyjny z pożytkiem dla lasu i naszego zdrowia. W myśl przysłowia „Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” w akcji sprzątania udział wzięły kilkuletnie dzieci wraz z rodzicami, którym dzielnie towarzyszyło pokolenie seniorów.

Wspólnie spędzony czas był  doskonałą okazją do integracji pracowników z lokalną społecznością, wyjaśnienia zagadnień związanych z pracą leśnika oraz wymianą poglądów.

Efektem naszych działań było zebranie kilkudziesięciu worków pełnych odpadów oraz satysfakcja, że dzięki takim małym gestom wspólnie jesteśmy wstanie osiągnąć tak duży efekt. Śmieci zostały złożone w kilku miejscach, z których zostaną zabrane oraz wywiezione na wysypisko.

Podczas tego spotkania pomiędzy Nadleśnictwem Kliniska a Radą Osiedla Załom Kasztanowe ustalono, że akcja stanie się tradycją i będzie odbywać się cyklicznie.

 

Tekst. M.Bzdęga

Foto-Rada Osiedla Załom-Kasztanowe; M. Jaguś